Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.Ziyarette Müftü Keskin'e İl Müftü Yardımcıları Hulusi Güner ve Abdullah Uzel de eşlik etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bozkurt, Müftü Keskin'e ve heyete teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 28 Mayıs 2024 - 12:16
Bozkurt'a Hayırlı Olsun
Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt'u ziyaret etti.
GÜNCEL
28 Mayıs 2024 - 12:16