Bartın'da bayramın birinci günü yaşanan yangın büyük paniğe neden oldu. Mevren Kocaköy Deremecit Mahallesi'nde nedeni henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. 2 katlı binada çıkan yangın kısa sürede bütün evi sardı. Çevredeki vatandaşlar itfaiye ekiplerinin geç gelmesine tepki gösterdi. İddiaya göre ekipler yangın bölgesine 1 saate yakın bir zamanda gelerek, yangına müdahale edebildi. Yaşanan olayda can kaybının olmaması rahat bir nefes aldırdı.
MUHABİR - EDA KOÇ GÜNCEL
Yayınlanma: 10 Nisan 2024 - 16:11
Bayramda yangın alarmı
Bartın'da yaşanan yangın korkuttu.
GÜNCEL
10 Nisan 2024 - 16:11