Bartın Valisi Nurtaç Arslan başkanlığında Millet Konağı'nda gerçekleşen bayramlaşma programında siyasi isimler ve vatandaşlar bir araya geldi. Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya ve önceki dönem Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Millet Konağı'nda bir araya geldi. Farklı siyasi partilerin mensubu ve belediye başkanlığında aday olan isimler, örnek bir davranışta bulunarak bayramlaştı. Fotoğraf karelerine yansıyan bu anlar, bayramın brilik beraberlik ve dostluk duygularının pekiştiğinin göstergesi oldu. . Bartın halkı bu duyarlı ve anlayışlı tutumun devam etmesini istiyor.
MUHABİR - EDA KOÇ GÜNCEL
Yayınlanma: 10 Nisan 2024 - 13:39
Bayram Dediğin...
Bartın'da herkes bayramlaştı.
GÜNCEL
10 Nisan 2024 - 13:39
Keşke memleketin her yerinde böyle valiler olsa helal olsun