Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Beraat Kandili programının ardından Türbe Yanı mevkiinde bulunan Güneş Markette vatandaşlar ile bir araya geldi.
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Beraat Kandili dolayısıyla vatandaşlarla bir araya geldi.Yatsı namazının ardından Türbe Yanı mevkiinde bulunan Güneş Market'te gerçekleşen buluşma, manevi atmosferde güzel anlara sahne oldu.
Akşamın karanlığına bürünen Türbe Yanı mevkisinde, Bartınlılar ve belediye başkanı, Beraat Kandili'nin huzurunu paylaştılar. Başkan Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın Belediye Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz ve AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Güneş Market'te vatandaşları tek tek karşılayarak Beraat Kandillerini tebrik etti.Hasbihal ortamında geçen buluşmada, AK Parti Bartın Belediye Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ve AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Yatsı namazının ardından Güneş Markette vatandaşlar ile bir araya geldiler, tek tek onlarla tokalaşarak Beraat Kandillerini tebrik ettiler. Beraat Kandilinin Bartın'a, Türkiye'ye ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olması için temennide bulundular.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Beraat Kandili dolayısıyla vatandaşlarla bir araya geldi.Yatsı namazının ardından Türbe Yanı mevkiinde bulunan Güneş Market'te gerçekleşen buluşma, manevi atmosferde güzel anlara sahne oldu.
Akşamın karanlığına bürünen Türbe Yanı mevkisinde, Bartınlılar ve belediye başkanı, Beraat Kandili'nin huzurunu paylaştılar. Başkan Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın Belediye Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz ve AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Güneş Market'te vatandaşları tek tek karşılayarak Beraat Kandillerini tebrik etti.Hasbihal ortamında geçen buluşmada, AK Parti Bartın Belediye Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ve AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Yatsı namazının ardından Güneş Markette vatandaşlar ile bir araya geldiler, tek tek onlarla tokalaşarak Beraat Kandillerini tebrik ettiler. Beraat Kandilinin Bartın'a, Türkiye'ye ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olması için temennide bulundular.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI