BAL 12.Grup’ta mücadele eden Bartınspor 26.hafta sahasında karşılaşacağı Niksar Belediyespor maça çıkmadı ve Bartınspor hükmen 3-0 galip geldi. Bu sezon 14.kez BAL’da mücadele eden kırmızı-siyahlı ekip, 2023-2024 sezonunda 12.grupta ligi 32 puanla onuncu sırada tamamladı.
2023-2024 sezonunda BAL’da mücadele eden yönetim 23 kişilik kadrosuna 13 Bartınlı oyuncuyu kattı. Bu sezon gelecek vat eden Bartınlı oyunculara yatırım yapan kırmızı-siyahlı yönetim, 2024-2025 sezonunda altyapıdan ve diğer kulüplerin altyapısında yetenekli oyuncuları takıma kazandırmayı planlıyor. BAL Ligi sona ermesinin ardından Bartınspor yetkilileri ziyaret ederek takıma verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretlerine başladı. Bartınsporr Kulüp Başkanı Murat Yıldrım ve yönetim kurulu üyesi Ferdi Kapak Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Uğur Karakaya’yı ziyaret etti.
Ziyarette Bartınspor Kulüp Başkanı Murat Yıldırım, Karakaya’ya Bartın’da spora ve sporcuya yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti. Vali Yardımcısı Karakaya’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti. Başkan Yıldırım, Vali Yardımcısı Uğur Karakaya’da 74 numaralı Bartınspor forması hediye etti.