Bartın Belediyesi, ilde denetimlerini sürdürüyor. Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder, içme suyu ve atık su arıtma tesislerini denetledi. Su tesislerini yerinde inceleyen Başkan Yardımcısı Önder, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder denetimler kapsamında, Türbe İçme Suyu Arıtma Tesisi, Karaköy Terfi Merkezi, Kavşak Suyu Arıtma Tesisi, Orduyeri Su Deposu ve Bartın Atık Su Arıtma Tesisi’nde incelemelerde bulundu.
Haber Merkezi