Esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Başkan Fırıncıoğlu, esnafların talep ve önerilerini dinledi. Belediye çalışmaları hakkında esnaflara bilgiler vererek sorularını cevaplandıran ve istişarelerde bulunan Başkan Fırıncıoğlu, ziyaret sonrası şu ifadeleri kullandı; “Alın teriyle, emeğiyle çalışan çok kıymetli esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik. Sıcak ve samimi ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Çalışmalarımızla ilgili esnaf kardeşlerimize bilgiler vererek, onların görüşlerini dinledik.
Bartın Belediyesi olarak biz bugüne kadar yaptığımız ya da projelendirdiğimiz her hizmeti vatandaşlarımızın beklentilerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirdik. Bizim sık sık yaptığımız bu ziyaretlerin temelinde de bu anlayış var. Vatandaşlarımızla el ele kol kola yürüyoruz. Hemşehrilerimizin belediye hizmetlerinden duyduğu memnuniyet bizleri bir kez daha mutlu etti. Bartın’ımız ve insanımız için yine elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Esnaflarımızın yanında durduk, durmaya da devam edeceğiz.”Haber Merkezi
![](https://bartin.bel.tr/kurumlar/bartin.bel.tr/Haberler/%E2%80%9CESNAFLARIMIZIN-YANINDA-DURDUK-DURMAYA-DA-DEVAM-EDECEGIZ%E2%80%9D-_10_.jpg?mode=resize&width=1200)