Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberdeki heyet ile birlikte ziyaret programı kapsamında Bartın Şehit Ahmet Seçen Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Bartın Kemal-Sabriye Ocakçı İlkokulu, Özel Hayat Sanat Akademisi Kişisel Gelişim Kursu ve kurumlarda çalışan personelleri ve görevli öğretmenleri ziyaret etti.
Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Ziyaret ettiğimiz okullarda değerli yöneticilerimiz, eğitimcilerimiz ve okul çalışanları ile görüştük. Değerli fikirlerini ve tavsiyelerini aldık. Bu arada karşılaştığımız güler yüzlü, pırıl pırıl öğrencilerimizle de muhabbet ettik. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin talepleri bizler için çok kıymetli. Onların yüzlerinde gördüğümüz gülümse, bizler için her şeye değer. Bartın’ımıza hizmet veren eğitimcilerimize her zamanki gibi yine minnet ve şükranlarımızı sunduk. Bartın Belediyesi olarak her zaman tekrar öğretmeninden öğrencisine, yöneticisine ve çalışanlarına kadar eğitim camiamızın yanlarında olacağız. Tüm gençlerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum. Bartın Şehit Ahmet Seçen Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Gazi Kula’ya, Bartın Kemal-Sabriye Ocakçı İlkokulu Müdürü Sayın Taner Evren’e, Özel Hayat Sanat Akademisi Kişisel Gelişim Kursu İşletme Müdürü Sayın Duygu Dursun’a, görevli öğretmen ve personellere misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65effcfd09e38.jpg)