Ramazan Çelik’in sahne aldığı etkinliğe Bartınlı kadınlar büyük ilgi gösterdi.Etkinlik ile ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Bartın Belediyesi olarak kadınlarımızın her alanda hayatlarını kolaylaştırmak, toplumdaki yerlerini güçlendirmek ve kadın girişimcilerimizi desteklemek her zaman temel önceliğimiz olmuştur. Kadınlarımızın her alandaki başarılarına, mücadelelerine ve katkılarına minnettarız. Belediyemizin, şehrimizin tüm imkânları sizlerin emrinde. Sizinle birlikte olmaktan, sizin evladınız olmaktan, kardeşiniz olmaktan gurur duyuyorum. Etkinliğin düzenlenmesinde emek ve katkıları olan herkese teşekkür ediyor, kadınlarımızın gününü kutluyorum” dedi.Haber Merkezi
BELEDİYE
Yayınlanma: 12 Mart 2024 - 17:51
Ramazan Çelik Sahne Aldı!
Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen ‘Kadınlar Matinesi’ büyük ilgi gördü.
BELEDİYE
12 Mart 2024 - 17:51
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir
Huseyin baskanim yaparsa en iyisini yapar huseyin baskanima verilen oy guzel bartinimiz kazanacak insallah sibiryadan saygi ve sevgilerimle her sey bartin icin