Okullar kapanıyor. Bir yılı daha geride bırakan öğrenciler mezuniyet kutlamaları gerçekleştiriyor.Bartın'ın Kozcağız beldesinde Ahmetler İlkokulu öğrencileri mezun oldu. 4'üncü sınıf öğrencilerinin mezuniyetine Belediye Başkanı Mustafa Karaman'da katıldı.Kozcağız Yeni Terminal Binası Düğün Salonu'da düzenlenen mezuniyet törenine katılan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, "İlkokul dönemini bitirip Ortaokula geçen ögrencilerimizi tebrik ediyor, bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum" dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 15:09
Başkan, Mezuniyete Katıldı
Belediye Başkanı Mustafa Karaman, öğrencilerin mezuniyetine katıldı.
GÜNCEL
11 Haziran 2024 - 15:09