Amasra Kaymakamlığı himayelerinde, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu ve Kızılay Karabük Şubesi işbirliği ile “Yaşayarak Öğreniyorum Projesi” kapsamında Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi.Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’na kurulan Kızılay Standını ziyaret eden Amasra Kaymakamı Kadir Perçi kan bağışında bulunarak kampanyaya destek verdi.Kan bağışında bulunmanın birer insanlık görevi olduğunu söyleyen Kaymakam Perçi, tüm vatandaşları bu tür kampanyalara karşı duyarlı olmasını ve destek vermesini istedi. Kampanyaya destek veren herkese teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 14:45
Kaymakam Kan Verdi
Amasra Kaymakamı kan verdi.
GÜNCEL
11 Haziran 2024 - 14:45