Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanı Sabri Avcı ve Başkanvekili Sezgin Özdemir, Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu aylık değerlendirme toplantısına katıldı.
KASTOB, Batı Karadeniz’den Doğu Karadeniz’e, hatta Gürcistan’dan Rusya’ya kadar Karadeniz’e kıyısı olan ülkeleri kapsayan ve bünyesinde 24 federasyonu barındıran büyük bir konfederasyon olarak İstanbul’da federasyon başkanları ve başkanvekilleri ile bir araya geldi.
Toplantıya katılan BARFED Başkanı Sabri Avcı, yaptığı açıklamada, “Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu’nun aylık yönetim kurulu toplantısına Barfed Başkanı ve Başkan Vekilimiz Sezgin Özdemir ile birlikte katılım sağladık. Ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan KASTOB, çok farklı konularda insanımıza ve topluma hizmet edebilmek için yoğun gayret sarf ediyor, ciddi fedakarlıklar yapıyor” dedi.