Bartın Valiliği, Ramazan Ayı'nın son günlerini geride bırakırken, Ramazan'ın müjdesi olan Bayram coşkusunu tüm Bartınlılarla birlikte yaşamak için bir davet gerçekleştiriyor. Ramazan'ın manevi atmosferiyle dolu günlerin ardından, Bartın halkı için bayramlaşma etkinliği düzenleniyor. Bu anlamlı etkinlik, Bartın kent merkezinde bulunan Millet Konağı'nda gerçekleşecek ve tüm şehir sakinlerini bir araya getirecek.Bayramlaşma etkinliği, yarın saat 11.30'da başlayacak ve Bartın Valiliği'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Millet Konağı, bayramın coşkusunu yaşamak ve birlikte olmanın mutluluğunu paylaşmak için en uygun mekân olarak seçildi. Bartınlılar, bu özel günü birlikte kutlamak için davet ediliyor.Ramazan Bayramı, İslam dünyasının en kutsal günlerinden biri olarak kabul ediliyor ve toplumlar arasında sevgi, saygı ve dayanışma duygularını pekiştiren bir zaman dilimi olarak biliniyor. Bartın Valiliği'nin düzenlediği bu bayramlaşma etkinliği, şehir halkını bir araya getirerek, bu önemli günde birlik ve beraberlik mesajı vermek amacını taşıyor.Bartın Valiliği yetkilileri, tüm Bartınlıları bu anlamlı etkinliğe katılmaya ve bayram coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyor. Ramazan Bayramı'nın manevi atmosferini, Millet Konağı'nda gerçekleşecek bu özel etkinlikte birlikte hissetmek için, Bartınlıların bu güzel davete katılım göstermeleri bekleniyor.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
GÜNCEL
Yayınlanma: 09 Nisan 2024 - 20:23
BARTINLILAR BURADA BAYRAMLAŞACAK
GÜNCEL
09 Nisan 2024 - 20:23