Bartın’ın çeşitli noktalarında gerçekleşen ankette 18 yaşın üstündeki erkek vatandaşlara ““Bartın’da erkekler neye katlanamıyor?” sorusu soruldu. Bartın’da erkeklerin kadınlara yönelik ikili ilişkilerinde en çok nelere tahammülü yok? İşte cevaplar;
Bartın’da erkeklerin “erkekler neye katlanamıyor?” sorusuna verilen cevapların başında “Partnerimin çok sık trip atması” oluyor. Bartın’da erkeklerin bir ilişki içerisinde en çok tahammül edemediği davranış biçimi ise “aşırı kıskançlık” oluyor.
Bartın’da gerçekleştirilen ankette erkekler, ilişkilerin hazırlık aşamasında “ilk adımın erkeklerden beklenilmesi” davranışını rahatsız edici bulurken, bu davranış kalıbının yıkılması gerektiğini belirtiyorlar.
Ayrıca erkeklerin küfürlü ve kaba konuşmayı kadınlara göre daha çok tercih ettiği bilinse de, kadınların “küfür ermek ve kaba konuşmak” davranışını rahatsız edici buluyorlar. Bartın’da erkekler ilişki içerisinde ise “her olayın altında anlam aranmasına” tahammül edemediklerini dile getiriyorlar.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
Kafalarındaki kurguyu gerçekleştirmek için seneryo yu bir senarist gibi canlandirmamizi istiyorlar