Bartın İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların güvenliğini sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Motosikletli Polis (Yunus) Timleri, kent merkezinde bulunan Çağlayan Piknik Alanı’nda arama gerçekleştirdi.
Motosikletli Polis (Yunus) Timleri, park halinde bulunan 34 plakalı aracın yanında alkol alan bir şahsın çevresinde ve alkol almak için kullandığı masanın altında yapılan kontrollerde 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI