Bartın Valisi Nurtaç Arslan, “Halk Günü” toplantılarında vatandaşlarımızla bir araya gelerek, Bartın halkının sorunları ile yakından ilgileniyor. Vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Vali Arslan, toplantılarda kendisine iletilen talep ve sorunları devletin ilgili organlarına iletiyor.
Vali Dr. Nurtaç Arslan başkanlığında yapılan toplantı, Valilik Kaymakam Hüsnü Bey Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Vali Yardımcısı Zeynep Topcu, Açık Kapı Şube Müdürü Arzu Akbulut ve ilgili kurum müdürlerinin de bulunduğu toplantıda Vali Arslan, kendisine iletilen talep ve sorunların çözümü için gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/6607bf57b3263.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/6607bf668d560.jpg)