Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Ramazan ayında vatandaşların evine yaptığı ziyaretleri sürdürüyor. Arslan, ziyaretleri kapsamında bu kez Cumhuriyet Mahallesi'ne giderek, Ulabaş ailesinin evine misafir oldu.
Vali Yardımcısı Zeynep Topcu ve SYDV Müdürü Feridun Güler’in eşlik ettiği ziyarette aile ile sohbet ederek, talep ve sorunlarını dinleyen Vali Arslan, devletin sosyal görevlerini en iyi şekilde yerine getirmesi için tüm birimlerin özveriyle çalışıldığını ifade ederek, aileye ve tüm Müslümanlara hayırlı Ramazanlar diledi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/6607bd0150723.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/6607bd0f260ba.jpg)