Retrobüs isimli müzik grubu Bartın'da sahne alacak. Nostaljik esintilerle rock türünde parçalar seslendiren grup, 21 Haziran'da Bartın dinleyiciyle buluşacak.21 Haziran Cuma günü Bartın'da sahne alacak olan grup, Valli Park'ta dinleyiciyle buluşacak.Her yaş grubundan dinleyici olan grubu en çok takip edenler arasından öğrenciler yer alıyor. Retrobüs konserine gitmek isteyen gençler, şimdiden biletlerini ayırtmaya başladı.MUHABİR - EDA KOÇ
KÜLTÜR - SANAT
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 10:34
Bartın'da Nostalji Rüzgarı Esecek!
Ünlü müzik grubu bu ay Bartın'a gelecek.
KÜLTÜR - SANAT
06 Haziran 2024 - 10:34