Bartın'ın doğal güzellikleriyle çevrili atmosferinde mangal yapmanın keyfini yaşamak isteyenler için şehirde bulunan en güzel 5 mekan belirlendi.
İşte Bartın'da mangal yapılabilecek en güzel 5 yer:
Çağlayan Piknik Alanı: Göl kenarında konumlanmış olan bu piknik alanı, çocuk oyun alanları, çardaklar, yürüyüş yolları ve tamamen doğal bir atmosfer sunmaktadır. Burası, hem mangal keyfi yapmak hem de çevresinde huzurlu bir gün geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek.
Abdipaşa Belediyesi Mesire Alanı: Ağaçlarla kaplı geniş bir alana sahip olan bu mesire alanı, çocuk parkı, tuvalet, çeşme, yürüyüş yolları, çardaklar ve oturma alanları gibi olanaklar sunmakta.
Balamba Tabiat Parkı: Orman içinde bulunan bu mesire alanı, yeşillikler içinde yürüyüş yapmak isteyenler için ideal bir ortam sunmakta. Ayrıca çardaklar ve banklar da bulunmaktadır, böylece mangal yaparken dinlenmek isteyenler için rahat bir ortam sağlanmaktadır.
Küre Dağları Milli Parkı: Kastamonu'da yer alan bu milli park, Bartın'a yakın bir konumda bulunmaktadır. Asma köprüsü, yürüyüş yolları, at çiftliği, şelale ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilere benzersiz bir deneyim sunar. Burası, doğa ile iç içe bir mangal keyfi yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.
Çakraz Seyir Tepesi: Karadeniz manzarası eşliğinde, farklı bir piknik deneyimi sunan Çakraz Seyir Tepesi, birçok ziyaretçinin ilgisini çekmektedir. Burası, mangal yaparken manzara eşliğinde keyifli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir noktadır.
ŞEVVAL ALTINTAŞ
Karaçay var inkumu var köypark var
Abdipaşa demişsiniz ya, orada gülmekten öldüm.. Hiç yakında girdiniz mi acaba içine.. Güzelim yer Harabe halde...
Balamda.tabiat.parkında.kamalye.ve.oturma.yerleri.yetersiz.vekulanıssiz.arzalı..