AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, şehirde yapımı devam eden Millet Bahçesi çalışmalarını yerinde inceledi.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca uygun görülerek, Bartın'ın Gölbucağı Mahallesi'nde Millet Bahçesi olarak düzenlenmeye devam ediyor.
Milletvekili Aldatmaz, düzenlemenin sürdüğü alanı, TOKİ İdaresi Uygulama Şube Müdürü Mustafa Altay Arık ve AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ile birlikte inceledi.
Millet Bahçesi'nin Bartın'a hayırlı olması dileklerinde bulunan Aldatmaz, "Bartın şehir merkezinin tam ortasında halkımızın nefes alabileceği Bartın’a prestij kazandıracak bu önemli proje Türkiye'nin nin en prestijli millet bahçelerinden birine sahip olacak olan Bartın’da, ışıl ışıl yemyeşil bir kent yaşamı bizi bekliyo" ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664c4af369552.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664c4aff3263a.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664c4b0b00ece.jpg)