Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2024 yılı Mayıs Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Karabük’te yapıldı.Toplantıya, Yönetim Kurulu Başkanı Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Bartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Turhan Kalaycı, Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Karabük TSO Başkanı Fatih Çapraz, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Ajans Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu ve Ajans personeli katıldı.Önceki dönemlerde yapılan çalışmaların görüşülmesi ile başlayan toplantıda, Ajans tarafından gerçekleştirilen turizm ve tanıtım, girişimcilik ve sosyal girişimcilik, mesleki eğitim, kadın istihdamı ve girişimciliği, siber güvenlik ve dijital eğitimler, yatırım ortamı iyileştirme çalışmaları ve gelecek aylarda yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılmasının ardından 2024 yılı SOGEP Programı çalışmaları, Teknik Destek programları ile devam eden BAKAP projeleri görüşüldü.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 11:21
BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
BAKKA 2024 yılı Mayıs Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı.
GÜNCEL
23 Mayıs 2024 - 11:21