İYİ Parti Bartın Belediye Başkanı adayı Atınç Günal, Bartınlıların en büyük beklentilerinden biri olan Alışveriş Merkezi konusunda yapacağı projeyi açıkladı. Bartın’ın AVM’si olmayan tek il olduğunun altını çizen Başkan adayı Atınç Günal, esnafa zarar vermeden bu durumu gerçekleştireceklerini belirtti.
İYİ Parti Belediye Başkan adayı Günal, “Herkesin merak ettiği AVM projesi, Bartın esnafımızın ekonomisini etkilemeyecek şekilde yerinin tasarlamak projelerimiz arasında. Artık tek AVM'si olmayan teki il Bartın, o nedenle Bartın'ın bir AVM'ye ihtiyacı şiddetle vardır. Ve bu durum artık herkes tarafından dile getirilmektedir. Bizim de buna duyarsız kalmamız mümkün değildir. Ondan dolayı AVM ile ilgili yer gösterilmesi artık belediyeciyi artık mecbur hale getirmiştir.
MUHABİR - EDA KOÇ