Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Amasra İlçe Başkanı Ogün Basançelebi ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır'ı makamında ziyaret etti. Bankoğlu, yeni dönemde güzel Amasra ve hemşerilerine en iyi hizmeti sunacak başkanlarına başarılar diledi.Bankoğlu'nun ziyareti sırasında Amasra İlçe Başkanı Ogün Basançelebi ve ilçe yönetimiyle yapılan görüşmede, Amasra'nın önemli sorunları ve çözüm önerileri ele alındı. Bankoğlu, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile de bir araya gelerek şehrin ihtiyaçları ve projeler konusunda fikir alışverişinde bulundu.CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Amasra İlçe Başkanımız Ogün Basançelebi ve ilçe yönetimimiz ile Amasra Belediye Başkanımız Recai Çakır’ı makamında ziyaret ettik. Yeni dönemde de güzel Amasra’mızın ve hemşerilerimizin en iyi hizmeti alacağı başkanımıza yerel seçimlerde başarılar diledik" dedi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
SİYASET
Yayınlanma: 29 Aralık 2023 - 08:56
Amasra için bir araya geldiler
CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Amasra'da yerel yöneticilerle buluştu.
SİYASET
29 Aralık 2023 - 08:56