Yaz mevsimi yaklaştı. Bartın'da, balıkçılık sezonu başladı. Balık tutmak isteyen vatandaşlar, deniz ve ırmak kenarlarına giderek, şehrin stresinden uzaklaşmak için kendilerine vakit ayırdıklarını belirtti.Bartın'ın Amasra ilçesinde şehrin stresinden uzaklaşarak, kendine vakit ayırmak isteyen vatandaşlar, deniz kenarına inerek, balık tuttu. Oltalarını alarak deniz kenarına giden Amasralıların arasında Bartın Gençlik Kolları Başkanı da yer aldı. Gerek ilçeden gerek ise şehirden deniz kenarına gelen vatandaşlar, Amasra'nın doğal güzelliklerinin tadını çıkardı.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/663e965e140a9.jpg)