Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi'nde kurslarını başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi. Törene, Bartın İl Müdürü Yavuz Korkmaz ve Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler katıldı.Törenin sonunda kursiyerlere sertifikaları takdim edildi ve hatıra fotoğrafları çekildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 18:38
Kursiyerler Sertifika Aldı
Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kursiyerlerine sertifikaları verildi.
GÜNCEL
02 Haziran 2024 - 18:38