Bartın merkeze bağlı Hasankadı Beldesi’nde MHP’nin adayı şeref Emiroğlu, halkın teveccühü ile tekrar seçimi kazandı.
Bu kapsamda MHP MYK üyesi Cemal Akın, beraberinde MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ile birlikte Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu’na tebrik ziyareti gerçekleştirdi.
MHP MYK Üyesi Cemal Akın, “Dün gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimlerinde ikinci dönem Hasankadı Belediye Başkanlığı’nı kazanan Şeref Emiroğlu’nu, MHP Bartın İl Başkanımız Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanımız Murat Demir ile birlikte ziyaret ettik. Kıymetli Başkanımızı tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.
Haber Merkezi