Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Ulus Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ferdi Özer, Bartın Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Harun Yaman ile birlikte, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can'ı makamında ziyaret etti. Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, aynı zamanda esnaf ve sanatkarlarla ilgili konularda görüş alışverişinde bulundu.Akdeniz, yaptığı açıklamada, "Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can'ı ziyaret ederek, kendisine misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Esnaf ve sanatkârlarımızın sorunlarını ele alarak çözüme kavuşturmak adına işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 18 Aralık 2023 - 18:42
Akdeniz, çalışmalarını sürdürüyor
Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz ve Ulus Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ferdi Özer, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can'ı ziyaret etti.
GÜNCEL
18 Aralık 2023 - 18:42
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir