Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz,Ulus Esnaf ve Sanatkatlar Odası Başkanı aynı zamanda Bartın Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ferdi Özer’i Kumluca'da bulunan Ulus Esnaf ve Sanatkarlar Odası Hizmet Ofisinde ziyaret etti. Ziyarete, Kumluca Belediye Başkan Yardımcısı ve Ulus Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekili Harun Yaman ve Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Sicil Müdürü Sibel Kaymakcı katıldı.Ziyaret kapsamında, Ferdi Özer ve Harun Yaman ile bir araya gelen Yılmaz Akdeniz, esnafın karşılaştığı sorunlar, öneriler ve çözüm noktaları hakkında alışverişinde bulundu.Sohbet ortamında gerçekleşen buluşmasa esnafın günlük işleyişi ve sektöre dair konular ele alındı. Yılmaz Akdeniz, Ferdi Özer ve Harun Yaman'a ziyaretleri için teşekkür ederek, esnafın sorunlarının çözümü noktasında işbirliği ve dayanışma vurgusu yaptı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 18 Aralık 2023 - 17:35
Ulus'ta esnafın nabzı tutuldu
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Ulus Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ferdi Özer'i ziyaret etti.
GÜNCEL
18 Aralık 2023 - 17:35
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir