Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne (ESOB) bağlı Ulus Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve Birliğin yönetim kurulu üyesi Barış Gökalp ile Ulus Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Sekreteri Yaşar Çelik, Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretleri sırasında ESOB Başkanı Yılmaz Akdeniz, kendilerine çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.Akdeniz, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, "Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’mize bağlı Ulus Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Barış Gökalp ile Ulus Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Sekreteri Yaşar Çelik, nazik ziyaretlerinde bulundular. Oda Başkanımız Sayın Barış Gökalp'e ve Genel Sekreter Yaşar Çelik'e bu ziyaretleri için teşekkür eder, kendilerine çalışmalarında başarılar dilerim" şeklinde konuştu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 08 Şubat 2024 - 10:01
Akdeniz, Başarılar Diledi
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, misafirlerini ağırladı.
GÜNCEL
08 Şubat 2024 - 10:01
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir