Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Ortak Akıl Buluşmaları kapsamında davete katıldı.
Yapılan görüşmede, kamu yararı için gönüllü olarak çalışan amatör telsizcilerin sorumlulukları ve yasal çerçeveleri hakkında değerlendirmeler yapıldı. Görüşmeye Bartın Blediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Batı Karadeniz Radyo ve Telsiz Amatörleri Derneği(BAKTRAD) Genel Başkanı Ahmet Emre Gizli ve Dernek üyeleri katılım sağladı.
Bartın Belediyesi'nin konu ile ilgili yaptığı paylaşımda, "Hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin kamu yararı için çalışan, gönüllü olarak icra edilen bir hobiyi yerine getiren amatör telsizcilerin sorumlulukları ve yasal çerçeveleri hakkında değerlendirmelerde bulunarak, olası afet koşullarında sağladığı faydalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu" ifadeleri kullanıldı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/02/65c47b74d57e7.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/02/65c47b05c9acc.jpg)