Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yapılan etkinlikler devam ediyor.Kurucaşile'de doğa yürüyüşü ve pikniğin ardından şimdi de Kano Yarışması düzenlendi. Etkinliğe katılanlar, Atatürk'ü anarak, bu özel haftayı kutladılar.Amasra Kaymakamı Eda Sel, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Kano Yarışması" etkinliğine katıldı. Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 - 12:15
19 Mayıs Anısına Kürek Çektiler
Bartın'da 19 Mayıs nedeniyle erken başlayan etkinlikler sürüyor.
GÜNCEL
17 Mayıs 2024 - 12:15