Bartın’a bağlı Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya, Karabük İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı, Karabük Bartınlılar Derneği Başkanı Yüksel Korkut ve Op.Dr. Faruk Öztürk, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Başkan Uzun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
Haber Merkezi