Bartın Gölbucağı Mahallesi’nde bulunan Yeni Sanayi Sitesi’nde dün sabaha karşı büyük bir yangın meydana geldi.
Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Selim Borlucaoğlu'na ve Madeni Eşya Sanatkarları Odası Üyesi Kanberoğlu firması sahibi Doğan Ayraç'a ait iş yerinde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürülürken yangının büyük çapta maddi hasara yol açtığını ve iş yerlerindeki makinelerin kullanılamaz hale geldiği öğrenildi.
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Yeni Sanayi Sitesi’nde çıkan yangında işletmeleri zarar gören esnafları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Haber Merkezi