Tuğçe Kaplandeniz Spor Kulübü Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 yaş Ulusal Gelişim Proje Lig grup müsabakalarında bir başarıya daha imza atarak derece elde etti ve barajı geçerek madalya kazandı.
10-11-12 Mayıs Tarihlerinde Ankara İlinde Yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu Ulusal Gelişim Proje Ligi Grup Müsabakaları Sonucu Tuğçe Kaplandeniz Spor Kulübü sporcuları barajı geçerek madalya kazanarak bir başarı daha elde ederek spor kamuoyundan övgü aldı.
Sporcularımız;
Heddam Çetik
50 Serbest B2 barajı
200 SIrtüstü A1 barajı
200 Karışık B2 baraji
100 Sırtüstü A1 barajı
Güneş Gupse Doğan
50 Serbest A1
100 Kurbağalama B2 barajı
100 Serbest A1 barajı
50 Sırtüstü A1 barajı
Yaman Gün
100 Kurbağalama B2 barajı
50 Kurbağalama A1 barajı
50 Serbest B2 barajı
200 Kurbağalama B2 baraji
Zümra Mercan
50 Kurbağalama B1 baraji
50 Serbest B1 barajı
50 Sırtüstü B1 barajı
Mircan Ateşci
50 Serbest B1 barajı
100 Serbest B1 barajı
50 Sırtüstü B1 barajı
Tuğçe Kaplandeniz Spor Kulübü resmi hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:
“Üstün Başarı Göstererek Grup Müsabakalarını Başarı İle Tamamlayarak Barajları Geçerek Madalya Almaya Hak Kazanmışlardır. Sporcularımızı ve Ailelerini Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz..”
Muhammet Bayraktar