Bartın'da Türk Mutfağı Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlenmeye başladı. Bartın il merkezinde yapılan yemek sunumları ve yürüyüşlerin ardından Arıt köyünde de doğa yürüyüşü düzenlenecek.Doğa yürüyüşü, 26 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek. Arıt Yukarışeyhler köyünden saat 11.00'da başlayacak olan yürüyüş öncesi, Saat 10.00'da Bartın şehir merkezi Kemer Köprü mevkiindeki heykelin önünde toplanılacak. Etkinliğe katılmak isteyenler Cuma günü saat 17.30'a kadar ilgili birime isimlerini yazdırabilecekler.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664eff5d63f63.jpeg)