Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Mehmet Rıfat Efendi Öğrenci Yurdundaki gençlerle iftarda bir araya geldi. Vali Arslan iftar sofralarında vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor. Arslan'ın bu seferki durağı, Mehmet Rıfat Efendi Öğrenci Yurdu oldu. Vali Arslan'a ziyaretinde, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Uzan ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Akkaş eşlik etti. İftar programında öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Arslan, gençlerle bir araya gelerek iftar açmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, Bartın ve tüm İslam alemine hayırlı ve bereketli Ramazanlar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 01 Nisan 2024 - 23:48
Yurt öğrencileri ile iftar açtı
Vali Arslan, öğrenci yurdunda iftar açtı.Bartın Üniversitesi öğrencileri ile sohbet etti.
GÜNCEL
01 Nisan 2024 - 23:48