Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan ve Kurucaşile'de Kaymakamlık Vekili görevine başlayan Eda Sel görüşme yaptı.Vali Nurtaç Arslan, Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde Kaymakam Vekili olarak göreve başlayan Eda Sel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak kendisine görevinde başarılar diledi.Kurucaşile Kaymakam Vekili Eda Sel, Bartın Valisi Nurtaç Arslan'a nezakati sebebiyle teşekkür etti.Ziyaret sonrası fotoğraf çektiren isimler, Bartın'da kadınların iş hayatı ve yöneticilikteki başarısının temsili oldu.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66506b5f222ad.jpg)