Bartın Zonguldak karayolunun İhsanoğlu Köyü mevkiinde yolcu otobüsü alevlere teslim oldu. Yangın, akşam saatlerinde Bartın Zonguldak yolunun İhsanoğlu Köyü mevkiinde meydana geldi. Bartın'dan Antalya istikametine hareket özel bir firmaya ait yolcu otobüsü, İhsanoğlu Köyü yakınlarında bir anda alevlere teslim oldu.Otobüste bulunan yolcular apar topar otobüsten indirildi. Yangının çevredeki araç şoförleri tarafından görülmesinin ardından olay yerine Bartın Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yanan otobüse kısa sürede kontrol ederek yangını söndürdü. ![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/IMG-20240222-WA0034.jpg)
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/IMG-20240222-WA0034.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/IMG-20240222-WA0033.jpg)