Bartın Belediye Başkan M. Rıza Yalçınkaya, 8-9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde gençlere başarı dileklerinde bulundu.Başkan Yalçınkaya; “Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ilerleyen gençlerimiz, girecekleri sınavla Ülkemizin büyümesine, gelişmesine ve modernleşmesine yönelik değişik meslek, kariyer ve branşlarda yetişecek ve görev alacaklardır. Dolayısıyla Sınavların yapılacağı 8-9 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri sınav yapılacak okul/binaların çevresinde sınav süresince gürültüye sebep olacak hiçbir hafriyat, inşaat vb. çalışmalarda bulunulmaması, bu konuda vatandaşlarımızın ve inşaat sahiplerinin hassasiyet göstermelerini rica ederim. Bu vesile ile geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimize 8-9 Haziran cumartesi ve pazar günü girecekleri Yüksek Öğretim Kurumları sınavlarında üstün başarılar ve kolaylıklar diliyor, her bir gencimizi ayrı ayrı saygı ve sevgiyle kucaklıyorum” ifadelerini kullandı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 13:05
YKS'YE GİRECEKLER DİKKAT!
GÜNCEL
07 Haziran 2024 - 13:05