Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Vali Yardımcısı Zeynep Topcu ve Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz, özel sporcumuz Arda Yirmibeş'in abisi, özel bireyimiz Anıl Yirmibeş'in vefatı üzerine kederli ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.Ziyaret sırasında Vali Arslan, Vali Yardımcısı Topcu ve İl Müdürü Korkmaz, ailenin acısını paylaşarak başsağlığı dileklerini iletti. Kederli aileye sabır ve metanet dileyen protokol üyeleri, Anıl Yirmibeş'in anısını yaşatmak adına ellerinden gelen desteği sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.Aile, Vali ve beraberindeki heyete teşekkür ederek duygusal anlar yaşadıkları bu zor zamanlarda gösterilen destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Aralık 2023 - 02:58
Yirmibeş ailesine taziye
Bartın Valisi ve İl Protokolü, Anıl Yirmibeş'in vefatı dolayısıyla aileye taziye ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL
31 Aralık 2023 - 02:58
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir