2023-2024 Öğretim Yılı Okul Sporları Okullar Arası Yıldız Kızlar Futsal İl birinciliği müsabakaları 5- 13 Mart 2023 tarihleri arasında yapıldı. Ömertepesi Spor Salonunda 9 gün süren Okullar Arası Yıldız Kızlar Futsal il birinciliği müsabakaları oynanan üçüncülük ve final karşılaşmaları ile sona erdi.
2023-2024 Yılı Okul Sporları kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldız Kızlar Futsal müsabakaları Ömertepesi Spor Salonunda yapıldı.
5 Mart 2024 tarihinde start alan Yıldız Kızlar Futsal müsabakaları 13 Mart tarihinde Epçiler Ortaokulu ile Borsa İstanbuyl Ortaokulu arasında oynanan final maçıyla sona erdi. Final maçında rakibini 5-0 mağlup eden beden eğitimi öğretmeni İlyas Aydoğan yönetimindeki Epçiler Ortaokulu 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Yıldız Kızlar Futsal il birinciliği müsabakalarında şampiyon oldu. Müsabakalarda final maçını kaybeden Borsa İstanbul Ortaokulu ikinciliği elde etti. Yıldız Kızlar Futsal İl birinciliği müsabakalarında Kocareis Ortaokulu üçüncü, Sipahiler Ortaokulu ise dördüncü oldu.
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen Okullar arası Yıldız Kızlar Futsal il birinciliği müsabakalarında şampiyon olan Beden Eğitimi Öğretmeni İlyas Aydoğan yönetimindeki Epçiler Ortaokulu ilimizi Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenleyeceği Okullar Arası Yıldız Kızlar Türkiye şampiyonası grup müsabakalarında temsil edecek.
Yıldız Kızlar Futsal müsabakasının final maçı sonrası derece eld eden takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi. Yıldız Kızlar Futsal müsabakalarında şampiyon olan Epçiler Ortaokulu takımına kupa ve madalyalarını Epçiler Ortaokul Müdürü Mehmet Horuzoğlu takdim etti.
Yıldız Kızlar Futsal müsabakalarında ikinci olan Borsa İstanbul Ortaokulu takımına Beden Eğitimi Öğretmeni Hidayet Köse, üçüncü olan Kocareis Ortaokuluna Beden Eğitimi Öğretmeni Armağan Fırıncı ve dördüncü olan Sipahiler Ortaokul takımına beden eğitimi öğretmeni Emre Şahin tarafından kupa ve madalyaları takdim edildi.
Muhammet Bayraktar