Yerel seçimlere sayılı günler kala adaylar çalışmalarını hızlandırdı. Amasra’da da seçim çalışmaları soluk kesmeden sürüyor. DEVA Partisi Amasra Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım, kurum ziyaretlerinin ardından çat kapı ziyaretleri yapmaya başladı. Yıldırım, vatandaşlarla birebir görüşerek, Amasra halkının talep ve şikâyetlerini yakından dinliyor. Amasra’da bir dönem belediye başkanlığı yapmış olan Yıldırım, eski projelerine yenilerini katmak ve Amasra halkına hizmet etmek için kararlı olduğunu söyleyerek vatandaşın desteğini istedi. Kum Mahallesi’ne giderek vatandaşlarla görüşen Başkana dayı Yıldırım, yapılması planlanan projelerini anlattı. DEVA Partisi olarak halka hizmet ve Amasra’yı kalkındırmak için var gücüyle çalışacağının altını çizen Yıldırım, yerel seçimlerin sonucunun herkes için hayırlı olmasını diledi.
MUHABİR - EDA KOÇ SİYASET
Yayınlanma: 26 Mart 2024 - 16:11
Güncelleme: 26 Mart 2024 - 16:25
Yıldırım Vatandaşın Kapısını Çaldı
DEVA Partisi Amasra Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları ziyaret ederek, hal hatır sordu.
SİYASET
26 Mart 2024 - 16:11
Güncelleme: 26 Mart 2024 - 16:25