Bartın Tarım ve Orman Müdürlüğü, yeni sezona hazır oldukları mesajını verdi. Ramazan Bayramı tatili sonrası müdürlükte yeniden bayramlaşan personeller, mesaiye başladı. Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Kurumumuzda mesai arkadaşlarımızla bayramlaştık. Yeni üretim sezonuna hazırız. Tüm üreticilerimize bereketli bir sezon diliyoruz" ifadeleri kullanıldı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/661e2ae31d020.jpg)