Bartın ilindeki kamu yöneticileri, göreve yeni atanan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bartın İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Leyla Kurtay ve Göç İdaresi Müdürü Aysun Ocak, Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Bartın Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Leyla Kurtay ve Göç İdaresi Müdürü Aysun Ocak, göreve yeni başlayan müdürleri tebrik ederek başarı dileklerini iletti.Ziyaret, samimi bir ortamda gerçekleşirken, kamu görevlileri arasındaki iş birliğinin daha da güçleneceği belirtildi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 25 Aralık 2023 - 13:11
Yeni müdüre ziyaret
Bartın'a Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atanan Yavuz Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
GÜNCEL
25 Aralık 2023 - 13:11
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir