Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan başkanlığında Valilik Hüsnü Bey Toplantı Salonunda, ilimizde 3621 sayılı Kıyı Kanunu'nun uygulanmasına ilişkin önemli bir toplantı gerçekleştirildi. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Mehmet Özdemir ve ilgili personelin katılımıyla düzenlenen toplantıda, il genelinde 3621 sayılı Kıyı Kanunu ve Kıyı Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik çerçevesinde yürütülen ve yapılması gereken çalışmalar detaylı bir şekilde ele alındı.Toplantıda, kıyı bölgelerindeki mevcut durumun değerlendirilmesi ve kanunun gerektirdiği düzenlemelerin uygulanması konusunda yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Ayrıca, kıyı alanlarının korunması ve sürdürülebilir kullanımı için alınması gereken tedbirler üzerinde detaylı bir şekilde duruldu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 24 Mart 2024 - 15:35
Yapılması Gerekenler Değerlendirildi
Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan başkanlığında Kıyı Kanununun uygulanmasına ilişkin toplantı yapıldı.
GÜNCEL
24 Mart 2024 - 15:35