Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik kapsamında Özel İdaresi tarafından yangın tatbikatı yapıldı.Bartın İl Özel İdaresi Merkez Hizmet Binası ile Akçamescit-Çaybükü Yerleşkesi tesislerinde çalışan tüm personele Yangın Eğitim Uzmanı Hamdi Karaçam tarafından yangın önleme ve söndürme ile ilgili teorik eğitim verildi.
Teorik bilgiler sonasında her iki tesiste çalışan personellere yangın söndürme tatbikatı yaptırıldı.Bartın İl Özel İdaresi tarafından eğitimlerin tamamlandığı açıklandı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/66616dfcaa433.jpg)