CHP Bartın Belediye Başkanı adayı Rıza Yalçınkaya, seçime 1 gün kala çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Belediye Başkan adayı Rıza Yalçınkaya konvoy aracılığı ile halka seslendi, destek istedi. Yalçınkaya'ya CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu ve CHP Bartın İl Başkanı İsmail Cem Akyol ve Parti üyeleri destek verdi.
31 Mart yerel seçimlerine 1 gün kala Bartın halkının desteğini beklediğini söyleyen Belediye Başkanı adayı Rıza Yalçınkaya, seçimin Bartın halkı için hayırlı olmasını diledi. CHP İl binası önünde meşalelerle karşılanan Yalçınkaya," Tüm hemşerilerim, hayırlı ramazanlar, hayırlı bayramlar, inşallah seçimlerde desteklerini bekliyor ve sizi saygıyla selamlıyorum" ifadelerini kullandı.Haber Merkezi
SİYASET
Yayınlanma: 30 Mart 2024 - 16:51
Yalçınkaya'ya yoğun ilgi
CHP Bartın Belediye Başkanı adayı Rıza Yalçınkaya ve CHP'li isimler konvoy oluşturdu. Konvoya halkın ilgisi yoğundu.
SİYASET
30 Mart 2024 - 16:51