31 Mart Mahalli ve İdareler Seçimi'ne sayılı günler kala, Amasra Belediye Başkanı adayları seçim çalışmalarını hızlandırdı. Amasra Belediye Başkanı ve yerel seçimlerde CHP Amasra Belediye Başkanı adayı olan Recai Çakır, yağmurlu havada vatandaşın kapısını çalmaya devam etti.
Belediye Başkanı Recai Çakır, 1 Nisan'da göreve tekrar getirildiği takdirde yapacağı projeleri vatandaşlara anlatmayı sürdürdü. "İşimiz gücümüz Amasra" diyerek yola çıkan Belediye Başkanı Çakır, Amasra ilçesi ve ilçede yaşayan vatandaşlar için yapacaklarını sıraladı, halkın desteğini istedi. Yaptığı ziyaretler kapsamında Boztepe ve Kaleiçi'ndeki vatandaşları ziyaret eden Çakır, sokaktaki vatandaşların da taleplerini dinledi. Seçime günler kala ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı "Yağmur, çamur demeden, komşularımızla kucaklaşmaya devam. Yeni dönemde daha da güçlenerek, önümüzdeki engelleri yıka yıka geleceğiz!" dedi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fe8d0cd07ce.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fe8d30c7d8b.jpg)