TRT Belgesel'de yayımlanan "Maceraya Engel Yok Programı" ekibi amasra Kaymakamlığını ziyaret etti. Doğa tutkunu olan görme, işitme ve ortopedik engelli üç arkadaşın ekstrem spor deneyimlerinin anlatıldığı "Maceraya Engel Yok" programında bu kez Bartın'ın Amasra ilçesi tanıtılacak. Kaymakam Kadir Perçi'ye Teşekkür
Belgeselde, Amasra'nın tanıtımı ve balıkçılık mesleği tanıtılacak. Çekimler için ilçeye gelen; Yapımcı Nurben Kendirli, Yönetmen Suat Emuce, başrolü Şule Denli ve Danışman Can Kendirli, Amasra Kaymakamlığı'nı ziyaret ederek Kaymakam Perçi'ye teşekkürlerini iletti.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/01/65b2223e2c724.jpg)