Vizyon projelerini hayata geçirme sözü veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, toplumun farklı kesimlerinden gelen talep ve önerilere açık olduğunu vurgulayarak, el birliğiyle şehrin kalkınması için çalışacaklarını ifade etti.
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, vizyon projeleri hayata geçirmek adına esnaf ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliğini güçlendirmek amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Fırıncıoğlu, son olarak Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz'i, Bartın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Özcan Uzun'u, Bartın Bakkallar Bayiler Esnaf Odası Başkanı Barış Özkan'ı, Bartın Marangozlar Mobilyacılar Çekiciler İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Bartın Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Yardımcısı Yaşar Bakkal'ı, Türkiye Emekliler Derneği Bartın Şubesi Başkanı Ali Kalaycı'yı, Bartın Terziler Odası Başkanı Hulusi Kaymakçı'yı, Sınırlı Sorumlu Bartın Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Hüseyin Mert'i ve şoför esnafını ziyaret ederek, talep ve önerilerini dinledi.
Başkan Fırıncıoğlu'nun gerçekleştirdiği ziyaretlerde, esnaf ve STK temsilcileriyle şehrin ihtiyaçları, projeler ve beklentiler konusunda fikir alışverişi yapıldı. Başkan, katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyerek, toplumun farklı kesimlerinin görüşlerini dinlemeye devam ediyor. Ziyaretlerde esnafın talep ve önerilerini değerlendiren Başkan Fırıncıoğlu, "Vizyon projelerimizi el birliğiyle hayata geçireceğiz." dedi.
Haber Merkezi
Sayin baskan e-ticaretle ugrasan genc girisimci kardeslerimize lojistik kargo firmalarina yakin sel tehlikesi olmayan bir depo-dükkan projesi imkani sunarsaniz , cok daha fazla gelecege yatirim yapmis ve bu buyuk pazardaki sermayeyi ilimize cekmis olursunuz.